Babimoci

fshat në Kosovë

Babimoc është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Babimoc
Fshat
Vendndodhja
Babimoc is located in Kosova
Babimoc
Babimoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 521 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 44′ 32″ Veri

21° 4′ 39″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto