Balshaj është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Raskovë.

Balshaj
Balshaj
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto