Muzakaj (Kastriot)

fshat në Kosovë

Muzakaj është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Milloshevë.

Muzakaj
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto