Dobrosella

fshat në Kosovë

Dobrosellë është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Mirash.

Dobrosellë
Mirash
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2

Shih dhe këtëRedakto