Millosheva (Kastriot)

fshat në Kosovë

Milloshevë është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Azizi dhe Muzakaj.

Milloshevë
Muzakaj
Fshat
Vendndodhja
Milloshevë is located in Kosova
Milloshevë
Milloshevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 529 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 43′ 30″ Veri

21° 4′ 55″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto