Përdoruesi diskutim:Liridon/Arkivi 1

Add discussion
Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Liridon/Arkivi 1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Vista-file-manager.png Kjo faqe është një arkiv i diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.
Arkivi i diskutimeve
Filing cabinet icon.svg
      Arkivi 1       (10 janar 2009 — 30 qershor 2010)
      Arkivi 2       (1 korrik 2010 — 29 maj 2011)
      Arkivi 3       (29 maj 2011 — 13 tetor 2015)
      Arkivi 4       (22 tetor 2015 — 13 maj 2016)
      Arkivi 5       (13 maj 2016 — 28 nëntor 2016)
      Arkivi 6       (28 nëntor 2016 - 14 qershor 2017)
      Arkivi 7       (14 qershor 2017 - 20 tetor 2017)
      Arkivi 8       (20 tetor 2017 - 7 shkurt 2019)

DiskutimRedakto

i NDERUAR TUFCHE;

DZ PIKA PER TE DISKUTUAR NJE SHIFE KETU SE CFARE THOTE WIKIPEDIA GJERMANE PER STRUGEN Bevölkerung [Bearbeiten] In der Stadt leben 16.559 und in den umliegenden Dörfern 49.250 Menschen; in der Opština Struga also insgesamt 65.809 Menschen. Davon sind 59 % oder 38.695 Albaner, 35 % oder 22.769 Mazedonier, 6 % oder 3.619 Türken und 1 % oder 723 Roma. Männlich sind 49,1% der Bevölkerung, 50,9% sind weiblich.

Etwa die Hälfte der Albaner in Struga sind aus den benachbarten Dörfer in die Stadt eingewandert, wie dies in vielen albanischsprachigen Regionen zu sehen ist. Diese "Einwanderer" sind Tosken und Gegen gemischt. Doch die einheimischen Struga-Albaner sprechen ausnahmslos toskisch.


Religion [Bearbeiten] In Struga gibt es zwei Hauptreligionen. Auf der einen Seite der Islam, der mit 69% oder 45.408 die Mehrheit bildet und auf der anderen das Orthodoxe Christentum mit 31% oder 20.400.


Me sa i njoh une gjermanet nuk para genjejne me shifrat. dhe une bej nje llogari te thjeshte maqedonasit jane krzesisht ortodoksepra atehere keto dz shifra duhet te jene diku ne proporcion. cfare mendon.....????

DY A mund te ndertojme nje grup per te levizur edhe disa gjera ne vikipediat ne gjuhet e huaja. Sikur nuk ecin kollaj informacionet apo skedat e reja per shqiptaret ne to. A bejme dot nje aleance per ndonje nga gjuhet psh gjermanisht.???--Sankt Georg 10 Janar 2009 23:58 (CET)

Kafazi i kraharorit të njeriutRedakto

Artikulli Kafazi i kraharorit eshte bartur tek Kafazi i kraharorit të njeriut sepse artikulli i pare eshte i gjere dhe kemi kafaze te ndryshme te kraharoreve te krijesave tjera. Puntori 19 Janar 2009 16:56 (CET)

PoezitëRedakto

Të lutem mos i posto poezitë në Wikipedia, por shiko këtë projekt --Cradel 30 Janar 2009 14:38 (CET)

Artikujt me poezi janë grisur. --Λeternus 30 Janar 2009 20:54 (CET)
Nëse ke dëshirë të shkruash artikuj për poezi, atëherë këtë mund ta bësh duke i përshkruar ato (sipas burimeve) dhe jo vetëm t'i kopijosh. Tung. --Λeternus 30 Janar 2009 21:01 (CET)

Shkelja e te drejtave te autoritRedakto

Skedat : Peshkaqeni.jpg dhe Podrimja.jpg u grisen per shkak te shkeljes se te drejtes se autorit. Puntori 19 Shkurt 2009 10:42 (CET)

Në rregull --Tufche 19 Shkurt 2009 14:42 (CET)


TungRedakto

I dashur Tuf-Che,

mos u nxito si ca te tjere ketu?

Se pari hapet se edhe materiali nuk ndodhet sheshit. Pastaj rregullo. Dhe cilesia qe vjen brend anje dite eshte fallco, mos u genje. Edhe ROMA NUK U NDERTUA NE NJE DITE. Per verejtjen ke te drejte por nuk jam dakort qe cdo gje qe placohet dihet te jete qe ne diten e pare ne formatin e rregullt prandaj ka edhe shnenjat paralajmeruese ose edhe te tjeret qe ndihmojne.Mos harro se nuk mund tejetoj vetem me deshirat me duhet te bej edhe punet e mija Hajt Tung per sot.--Flokarti 4 Mars 2009 08:54 (CET)


I DASHUR TUF-CHE ( GEVARA?)

KA NJE PYETJE MOS JE GJE NGA STRUGA? DHE KU BANON?--Flokarti 5 Mars 2009 23:11 (CET)

Po nga struga.--Tufche 5 Mars 2009 23:14 (CET) KU TE GJEJ MATERIAL TE MIRE PER KISHAT E OHRIT???

AI FSHATI PESHKATAREVE NE OHER ESHTE I BANUAR NE KRYE TE HERES ME SHQIPTARE QE SOT JANE ASIMILUAR ?--Flokarti 5 Mars 2009 23:27 (CET) Besoj se mund të gjesh në Wikipedia gjuha angleze ose maqedone.--Tufche 6 Mars 2009 10:11 (CET)

Krijimi i artikujveRedakto

Wikipedia:Vini Re! pika 9, rreth Ottawa dhe Otava. --Hipi Zhdripi 6 Mars 2009 00:00 (CET)

E di por nuk e pash sepse kur e kërkova si Ottawa me emërin orgjinal nuk kishte asnjë rezultat,më pas kur pash tek Kanada atëherë e pashë se ekzistonte si Otava . Gjithsesi e di që gabimi është i imi dhe mendoj se duhet të bëhet një përcjellje tek njëra prej tyre.--Tufche 6 Mars 2009 10:16 (CET)

FiguraRedakto


Pa referencaRedakto

Kur të plason stampen për pa referenca atëher cakto për cilen pjesë të duhen referencat. Përndryshe nuk ka kuptim sepse edhe ajo vendosje e stampes është pa referencë.--Hipi Zhdripi 4 Prill 2009 00:51 (CEST)

Deletion of Kosovo-related articles on English WikipediaRedakto

Hi! I'm here to inform you. There are some deletion nominations on Kosovo-related articles. Maybe you want to vote for saving them from deletion. Check these links if you want. Thanks! [1][2][3][4] --Turkish Flame 23 Maj 2009 17:56 (CEST)

AdminRedakto

Te kam propozua per admin, shiko Wikipedia:Administruesit. jepe mendimin tend. --Proud To Be Albanian diskuto°) 24 Maj 2009 02:02 (CEST)

Liridon, te jane dhene privilegjet e administruesit (sysop) sipas votimit. Me thuaj mua ose ndonje admin tjeter nese ke ndonje pyetje. Te fala dhe urime. --  eagleal  25 Qershor 2009 04:02 (CEST)
Faleminderit për titullin(privilegjin) Administrator.--Liridon 27 Qershor 2009 00:17 (CEST)

perkthimRedakto

A mundesh me perkthy ne shqip?:

come and rescue me from this strong love desire

Flm,

--NY 29 Maj 2009 19:23 (CEST)

Struktura / EmertimiRedakto

Kur e bone artikullin mbi film apo filmografi, ishte mire te shkruhet film apo filmografia se pari, per shembull: Filmografia e Michael Caine, te filmat, keshtu: (film 2009).

E kam nje propozim per listen e artikujve qe ke krijua:

Punime të krijuara nga unëRedakto

Kimi:
Biologji:
Aktorë/Filma:
Tjera:

ose

Puna eshte qe mos te mbushet shume faqja kryesore e perdoruesit, kjo nuk eshte ankim por vec nje propozim. Ngjyrat mundesh me ndryshua si deshiron. --Proud To Be Albanian diskuto°) 29 Maj 2009 22:00 (CEST)

E vlersoj këshillën.SHUMË FALIMINDERIT.--Liridon 29 Maj 2009 23:45 (CEST)

Invite to work on the SFK09Redakto

Hello We are working on creating a workgroup for wikimedia kosovo http://sfk2009.ning.com/group/wikimediakosova and have an event on august 29/30 in Prishtina. We would like to invite you to come. http://www.kosovasoftwarefreedom.org/index.php/sfk09/call-for-papers.html

Thanks,

mike —Mdupont 9 Korrik 2009 12:00 (CEST)

KosovaRedakto

Ju lutem, jepni kontributin ose vërejtjet tuaja lidhur me përsosjen e artikullin për Kosovën!--Getoar TX 12 Korrik 2009 01:32 (CEST)

Vërejtje me vend, Liridon. Fotografitë kanë qenë preokupimi gati më i madh për mua. Nuk jam ekspert i fotografisë e nuk më shkon për dore për të gjetur fotografi të mira, të cilat mund t'i përdorim. Ju lutem, ndërrojeni po gjetët ndonjë tjetër, ndërkohë që edhe unë do të përpiqem ta zëvendësojë. Po ashtu, kanë mbetur pa foto shumë seksione nëse mund ta vini re. Më duhet, gjithashtu, të shkruaj për kulturën, mediet popullore dhe kuzhinën kosovare.--Getoar TX 14 Korrik 2009 03:56 (CEST)
Nuk jam edhe shum aktiv kohën e fundit , por gjithsesi do mundohem ta ndihmoj artikullin e Kosovës.--Liridon  14 Korrik 2009 08:54 (CEST)


Liri-doRedakto

ne se e do vertet lirine ate here nuk mund tu biesh me sopate artikujve qe nuk kane 24 ore qe jane krijuar. Gjithmon ne se e do LIRINE...

Nuk e di se për cilin artikull e ke fjalën ,“por” , nëse e meriton që të griset atëher un e gris.Nëse nuk e meriton atëherë mund ta krijosh përsëri dhe do të jetë i lirë të lundroj në wiki.Mirëpo duhet të ketë material të mjaftueshëm.—Liridon  15 Korrik 2009 23:17 (CEST)

Kerkese kerkoj te ktheni artikullin e radio emigrantit.Mendojse kishit raste te me drejtoheshit tek diskutimi im para se ta shuanit. ka nje procedure per grisjen e artikujve. Shoh qe kohet e fundit por grisni me nxitim te madh shume zera Me respekte per punen tuaj--Papa-Zhuli 18 Korrik 2009 08:41 (CEST)

Do ta kthej por duhet të pastrohet nga ato pjesë jo të përshtatëshme për një enciklopedi.--Liridon  18 Korrik 2009 08:48 (CEST)

... e mprehu shpaten edhe njehre per situaten kjo eshte shpata qe rin te koka sa here qe ka dielle te forte andej nga zona ku rri ti.

Heren tjeter po fshive me teper se dy pa njoftim paraprak per fshirje do te te padis !!!!!--Papa-Zhuli 2 Gusht 2009 22:17 (CEST)

Faleminderit për strofën poetike ....

Grisjet - Un mendohem dy hetë para se ti gris fletët ,dhe jam i vetëdijshëm se çfar po bëj , dhe nuk më tremb edhe fakti se do të më padisësh ,,, sepse ky në fund të fundit nuk është ndonjë krim , por përkundrazi është pastrimi i wikipedias nga faqet pa vlerë ose shumica prej tyre që i grisa pa asnjë fjalë.

Gjith të mira--Liridon 3 Gusht 2009 00:13 (CEST)

Hi!Redakto

Hi! I'm from Polish Wiktionary. We are translating our templates into various languages (our top 50 - including albanian). I wonder if you could help us with translation of just a few words. How about that? Greetings! --PiotrekSzwecja 31 Korrik 2009 22:59 (CEST)

Shkencat kompjuterikeRedakto

tung, po shoh që e ke marrë përsipër rregullimin e kësaj teme, por (pa të keq) është krijuar një lloj rrëmuje dhe nuk po dihet çka është çka. P.sh. për Shkencat kompjuterike në anglisht është en:Computer science dhe jo Computing që nuk është shkencë por thjesht procesi i përdorimit të kompjuterit, pastaj në shqip "informatika" e ka kuptimin e njëjtë me fjalën angleze "computer science" (që mund të vërtetohet edhe nga artikulli në anglisht), pra "informatika" dhe "shkencat kompjuterike" e kanë në fakt kuptimin e njëjtë në shqip, por meqë termi "shkeca kompjuterike" është adoptuar edhe në shqip duhet të përdoret për të treguar temën kurse e para thjesht si artikull mbi një term të dikurshëm (si në anglisht). Pra mos harro se "informatika" dhe "shkenca kompjuterike" janë e njëjta gjë. Sa për "computing" dhe "computation" duhet shikuar edhe një herë në fjalor, sepse ne nuk mund të shpikim terme, nëse nuk ka fjalë të veçanta në shqip, mbetet anglisht. Shpresoj për mirëkuptim dhe së shpejti do të jap kontributin tim në zgjidhjen e këtij problemi, sapo të jem më i lirë. Ndërkohë do të ishte mirë të përpiqeshe të bëje diçka rreth kësaj nëse ke eksperiencë mbi temën, nëse jo, megjithatë mund të pastrosh dhe të përmirësosh përkthimet, sepse edhe ato janë shumë keq. Siç thashë edhe më herët do të të ndihmoj sapo të kem mundësi. Faleminderit--Cradel 31 Korrik 2009 23:32 (CEST)

Nuk po e kuptoj edhe aq mirë por besoj se me kohë do ta kuptoj më mirë.

Së pari

Sipas teje së pari duhet që Shkencat kompjuterike të ndërrohet emri dhe të vendoset Computing sepse është dicka tjetër lidhja mes tyre dhe pastaj të vazhdohet të përkëthehet më mirë artikulli në fjalë .

Së dyti

Si mendon për bartjen që kam bërë duhet ta kthej atje ku ishte ajo pjesë e artikullit dmth tek informatika--Liridon 31 Korrik 2009 23:46 (CEST)

Unë po them se në vend të Informatika duhet të jetë Shkencat kompjuterike, pra bartja e informacionit përshtatet por informacioni nuk është ai që duhet. Artikulli Shkencat kompjuterike është përkthyer (së paku fillimi) nga artikulli "Computing" në anglisht, kurse në fakt duhet të përkthehet nga "Computer science". Një sqarim : Termi "informatika" është përdorur në disa vende për shkencat kompjuterike por në anglisht nuk ka depërtuar dhe atje është përdorur "computer science" në vend të saj. Në shqip përdoren të dyja por "shkencat kompjuterike" është më e përshtatshme (meqë përdoret edhe në universitet), pra duhet ta përdorim edhe në Wikipedia. Tani ne mund të bëjmë edhe ridrejtim nga informatika te sh.k. por do të bëjme si në anglisht dhe ti mbajmë të dyja por të shpjegojmë mirë se cka janë--Cradel 2 Gusht 2009 00:00 (CEST)

Sqarim:

Në shqiptari termi "informatikë" përdoret gabimisht për çdo shkencë që merret me kompjuterë (ndoshta përpos inxhinierisë kompjuterike). --Λeternus 25 Tetor 2009 18:05 (CET)

Shenjat e pikësimitRedakto

I nderuar Liridon këtu do të përpiqem të të sqaroj disa gabime të cilat ti vazhdon ti bësh sa i përket përdorimit të shenjave të pikësimit. Pika përdoret në fund të fjalisë, menjëherë pas germës së fundit të fjalës së fundit pa hapësirë, pastaj vjen hapësirë dhe fillon fjalia tjetër. Presja (,) nuk vendoset në mes dy hapësirave, por pas germës së fundit të fjalës, pastaj vazhdon hapësirë dhe vazhdon fjalia.--Armend 14 Gusht 2009 23:08 (CEST)

Faleminderit për sqarimin .--Liridon 14 Gusht 2009 23:29 (CEST)


Sa per tu sqaruar nuk e kutoj pse shuhet universiteti Pavaresia? Thjesht sa per ta ditur?--Sankt Georg 19 Gusht 2009 21:48 (CEST)

ARSYEJA , Kërkesë nga autori ( ai e arsyeton me arsyes se : ka një artikull tjetër të njëjt me emrin Universiteti Pavarësia Vlorë ).--Liridon 19 Gusht 2009 21:55 (CEST) Kuptova thanks'--213.207.40.75 19 Gusht 2009 22:06 (CEST)

pershendetjeRedakto

Une Jam Armendi nga Ferizaj-Kosovë Nxenes i klases 10 te mjekesis-Shpresoj ne gjerat qe me interesojn te kem nje ndihme nga ju. Pranoni pershendetje te perzemerta nga une

pershendetjeRedakto

Une Jam Armendi nga Ferizaj-Kosovë Nxenes i klases 10 te mjekesis-Shpresoj ne gjerat qe me interesojn te kem nje ndihme nga ju. Pranoni pershendetje te perzemerta nga une

pershendetjeRedakto

Une Jam Armendi nga Ferizaj-Kosovë Nxenes i klases 10 te mjekesis-Shpresoj ne gjerat qe me interesojn te kem nje ndihme nga ju. Pranoni pershendetje te perzemerta nga une

pershendetjeRedakto

si mund te bej nje stampe si ajo te artikulli en:7 World Trade Center.

 • Eshte e veshtire per nje perdorues te ri si ti .--Liridon 29 Janar 2010 20:19 (CET)

Mos lexo shumëRedakto

Mos lexo shumë, se t'bojin t'bone deknit e t'gjalltë që i kanë shkru ato libra.--Kurreshtja 3 Shkurt 2010 22:01 (CET)

 • Më fal por nuk të kuptoj se çfar don të thuash.--Liridon 3 Shkurt 2010 22:10 (CET)

Ti i tha ati, Mos shihni filma shumë, tashti për me më kuptu ti mu po të tregojë: (05:23 - 06:13) Filmat bazohen në libra. S'po di si me të thënë, (më falë në shprehje) "Puthi muti kakën" i bjenë, libër a filëm, njësojë. Kryesorja autori i teksti dhe botuesi (i librit apo filmit) paguajnë mirë.--Kurreshtja 3 Shkurt 2010 22:14 (CET)

PërshëndetjeRedakto

Po u falimenderojm atyre të parve që u kan munduër për t'ardhmen ton që sot kemi mbrri që t'mundim t'kmunikojm n'përmjet intënetit ! Pranoni një përshëndetje edhe nga un megjith se nuk njifena ! ... Tung ...--pun pun nat e dit për me pa pak drit 8 Shkurt 2010 16:50 (CET)

XhihadiRedakto

Lieidon ta perfundoj njehere artikullin e pastaj grise nese e sheh te arszeshme.Tungf--Luani 1 11 Shkurt 2010 16:27 (CET)


PershendetjeRedakto

Pershendetje .Pytja ime per ty esht pse e ke grisur artikullin me emrin PREJ NGA BURON FUQIA E IZRAELIT.Kthema pergjigjen ne alidema94@yahoo.com.edhe bisedojm .ty veq se tu teket mi gris (fshi) artikujt e huj merre ket E-mail dhe bisedojm. 20:18 Përdoruesi:Diamantalidema


  • Artikulli në fjalë është kopjuar prej linkut vijues [5].Përgjigjen e ke edhe ne email.--Liridon 12 Shkurt 2010 23:05 (CET)

TungRedakto

Megjithese edhe vete i kontrolloj shpesh artikuj e publikuar, ndodhe perseri ndoje gabim.Flm per verejtjet dhe korrekturat. Kisha me qene i knaqur shume nese do te me tregoje se si punohen stampat, ose ku mund ta mesoj,p. sh. Ky perdorues vjen ngs Gjilani etj. Pra nese ke pak kohe me jep ndonje udhezim.


P.S. Kesaj radhe qellimisht nuk e perdora tastaturen shqipe.--Luani 1 19 Shkurt 2010 00:00 (CET)

Stampa janë pak të vështira por nëse po kërkon një stampë si kjo Stampa:User Struga atëherë është pak më lehtë.

Ky është kodi

<div style="float: left; border:solid #68BFEF 1px; margin: 1px;">
{| cellspacing="0" style="width: 238px; background: #FFCCFF"
| style="width: 45px; height: 45px; background: #ffffff; text-align: center; font-size: 14pt; color: black;" | [[Image:GjilaniEmblema.JPG|38px|Emblema e Gjilanit]]
| style="font-size: 8pt; padding: 4pt; line-height: 1.25em; color: black;" | Ky [[:Category:User Gjilan|<span style="color:#7D26CD;">përdorues</span>]] vjen nga [[Gjlani|<span style="color:#7D26CD;">Gjilani</span>]].
|}</div>

Tani kjo eshte gati vetem krijo nje artikull Stampa:User Gjilan dhe brenda artikullit barte kodin. --Liridon 19 Shkurt 2010 00:16 (CET)

SUL -> AsrRedakto

Hello.

I am the owner of the SUL account  fr:User:Asr
This page is a soft redirect., and wish to finish the SUL process. There is an Asr account there, and I would be really pleased if you were able to renaming it, so I would be able to unify my accounts and own the SUL on every interwiki.

Please notice that I've created an account asr_temporary, linked with the asr, as displayed on the french user page.

Thanks in advance. Asr temporary 24 Shkurt 2010 16:44 (CET)

Nota : I've no answer from the burocrats.

 • Hi

I like to help you but i can't. I'm new administrator. For this maybe will help Eagleal. --Liridon 25 Shkurt 2010 14:47 (CET)

Tungjatjeta Liridon, Desha te faqja "Rifat Gjota" të bashkangjes edhe patentin e regjistruar. Ai është në formatin pdf. Si t'ia bëj? Nëse do, mund ta dërgoj ty me postë elektronike dhe pastaj ti merru me atë punë. Përshëndetje Kapitxhiu

TungRedakto

Ku e merrni ju të drejtën të fshini punën e tjerëve, qoftë thjesht foto Zogaj (Shkodër ato shërbejnë si pika referimi, e premisë për t'i mbushur herë tjera, veprimi juaj është mungesë respekti karshi punës së të tjerëve, turp t'ìu vij. S'keni nevojë ju t'fusni hundët pa leje në punën e të tjerëve pa marrë leje. --Hatake 25 Qershor 2010 00:38 (CEST)


 • I nderuar Hatake

C'do artikull ne wikipedia pasi që është edhe faqe enciklopedike, duhet te permbaj nje tekst qe pershkruan titullin e atij artikulli qe ke krijuar. Nese krijoheshin artikuj vetem me fotografi atehere ti nuk krijon nje enciklopedi por vetem galeri me fotografi. Nese te pelqen kjo menyre atehete me mire puno ne Wikipedia commons qe eshte vetem per fotografia. --Liridon 25 Qershor 2010 00:47 (CEST)


I nderuar Liridon, bie fjala, ajo foto të jetë vendosur mbrëmë, dhe sot doja t'a përpunoja atë artikull (meqë po merrem unë me Shkodrën dhe zonat përreth)... Mua më pëlqen të kem një çikë tolerancë dhe liri veprimi, përderisa artikulli ishte i freskët ju nuk latë as kohën, dmth veprimi juaj ishte i ngutur. --Hatake 25 Qershor 2010 17:10 (CEST)


  • I nderuar Hatake

Un nuk i kam fshir fotografiat por vetem faqen ku kishte dy ose tre fotografia te cilat mundet te vendosen perseri vetem me dy rreshta kod

[ [Image:emri i fotos.jpg|right|thumb|permbajtja] ] [ [Image:emri i fotos.jpg|right|thumb|permbajtja] ]

Eshte dicka shume e thjesht.--Liridon 25 Qershor 2010 22:02 (CEST)

Zhvendosje e gabuarRedakto

Njatjeta, me ra ne sy qe bere zhvendosjen e faqes Fizikant. Emri i duhur eshte fizikant, as fizikan as fizicient. Disa here perdoret fizicist ne fjale te perbera. Une duhet ta di me mire sepse keshtu e kam degjur ne fakultet. Jeni i lutur te ktheni faqen ne gjendjen e saj fillestare. (AK)

PS: se kuptoj pse nuk mund ta ktheja vete. me perpara ky opsion shfqej.

Fizikant nuk është në fjalorët shqip, shihni : Përdoruesi_diskutim:Aksoquant#FIZIKAN
--81.243.35.214 25 Qershor 2010 17:54 (CEST)

shih http://sq.wikipedia.org/wiki/Kategoria_diskutim:Fizikan%C3%AB. konsultoni gjithashtu "fjalori i gjuhes shqipe" 1980 dhe librat e nivelit universitar
Përdoruesi:Aksoquant 28 Maj 2010 15:21 (CEST)

GriseRedakto

Grise edhe kete Skede. Arsye: Shkelja e Rregulat per Sheda. Dhe falemnderit per votimin tuaj --Mikullovci 30 Qershor 2010 12:37 (CEST)

 Y U bë:--Liridon 30 Qershor 2010 12:51 (CEST)

Pershendetje. A dota krijoj logon per Adobe Acrobat (Skeda:Adobe Acrobat Logo.png)? --Mikullovci 30 Qershor 2010 17:23 (CEST)
Nuk po të kuptoj.--Liridon 30 Qershor 2010 17:26 (CEST)
A do të krijojë një logo për Adobe Acrobat më të mirë? --Mikullovci 30 Qershor 2010 17:34 (CEST)
Ska problem, mund te krijojsh, dhe nuk ka nevoj te pyesësh sepse kam filluar te te besoj. Vazhdo keshtu.--Liridon 30 Qershor 2010 17:40 (CEST)

U bë. --Mikullovci 30 Qershor 2010 18:03 (CEST)

Return to the user page of "Liridon/Arkivi 1".