Balshaj

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Raskova)

Balshaj është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Raskovë.

Balshaj
Balshaj
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto