Abria e Epërme

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Abri e Epërme)

Abri e Epërme është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë. Abria e Epërme ka një popullsi prej 1100 banorë.

Abri e Epërme
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto