42°25′N 20°31′E / 42.41°N 20.51°E / 42.41; 20.51

Shtuticë
Sukë
Fshat

Shtuticë është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Sukë dhe Kodër .

Lidhje të jashtme Redakto