Shtrubullova

fshat në Kosovë

Coordinates: 42°22′N 20°31′E / 42.36°N 20.52°E / 42.36; 20.52

Shtrubullovë është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Drenushë dhe Drenar.

Shtrubullovë
Drenar
Fshat

Lidhje të jashtmeRedakto