42°24′N 20°34′E / 42.40°N 20.56°E / 42.40; 20.56

Godancë
Shpat
Fshat

Godancë është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Shpat.[1]

Shih dhe këtë

Redakto

Referime

Redakto
  1. ^ Uka, Sabit. Dëbimi.

Lidhje të jashtme

Redakto