Kiçnica

fshat në Maqedoni

Stampa:Infobox MK vendbanim

Kiçnicë, (maqedonisht: Кичиница/Kičinica) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoninë e Veriut.


Demografia

Redakto

Sipas regjistrimit të popullsisë së viti 2002, fshati është pa banorë. Kjo fshat ishte banuar me Shqiptarë Ortodokse.Lidhje të jashtme

Redakto