Grekaj, (maqedonisht: Грекај/Grekaj) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoni.

Grekaj
Грекај
Fshat


Demografia

Redakto

Sipas regjistrimit të popullsisë së viti 2002, fshati kishte 20 banorë Shqiptarë.Lidhje të jashtme

Redakto