Skudrinë, (maqedonisht: Скудриње/Skudrinje) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoni.

Skudrinë
Скудриње
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej2,119
Lidhje të jashtme

Redakto