Vidrani
Видрани
Fshat
noform
Vendndodhja
Vidrani is located in Maqedonia e Veriut
Vidrani
Vidrani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 726 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 27′ 33″ Veri

20° 54′ 28″ Lindje

Popullsia 8 banorë (2002)