Coordinates: 42°22′N 21°19′E / 42.37°N 21.32°E / 42.37; 21.32

Hajnoc është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Hajnoc
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto