Coordinates: 42°20′N 21°21′E / 42.34°N 21.35°E / 42.34; 21.35

Moçar është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Moçar
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto