42°22′N 21°22′E / 42.37°N 21.36°E / 42.37; 21.36

Kostadincë
Kostandincë
Fshat

Kostadincë është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Konstantin dhe Kostandincë.

Lidhje të jashtme

Redakto