Lëbusha

fshat në Kosovë

Lëbushë është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë.

Lëbushë
Fshat
Vendndodhja
Lëbushë is located in Kosova
Lëbushë
Lëbushë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Deçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 569 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 33′ 47″ Veri

20° 17′ 27″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto