Pozhari

fshat në Kosovë

Pozhar është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë.

Pozhar
Fshat
Vendndodhja
Pozhar is located in Kosova
Pozhar
Pozhar
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Deçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 513 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 14″ Veri

20° 21′ 4″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto