Kolloleçi

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Kollolleçi)

42°21′N 21°23′E / 42.35°N 21.38°E / 42.35; 21.38

Kolloleç
Fshat
{{{postal_code_type}}}
60000
Targat06

Kolloleç është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Shih dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto