Wikipedia:Babel
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
sh-4 Корисник течно говори српскохрватски.
Korisnik tečno govori hrvatskosrpski.
Ky përdorues vjen nga Kosova.

Vizitues të nderuar. Së pari ju falenderoj për vizitën tuaj që po i bëni faqes sime përdoruese. Më poshtë shihni artikujt dhe kategorit në të cilat kam redaktuar dhe krijuar. Në qoft se keni ndonje vërejtje, lirisht ma bëni me dije...por ju lutem të mos ndryshoni këtë faqe pa komunikuar me mua.

Tung nga Jushi

Krijuar nga unë

Redakto

radio Vizioni

Redaktuar te...

Redakto

Podujevë, Besiana


Numri i artikujve shqip

Redakto

Artikuj të rinjë

Redakto

23 qershor 2024

22 qershor 2024

21 qershor 2024

20 qershor 2024

19 qershor 2024


Artikuj të ndryshuar

Redakto
Lista e shkurtesave:
P
Përpunim Wikidata
r
Ky redaktim mund të jetë dëmtues dhe duhet të rishikohet (more info)
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh

23 qershor 2024

22 qershor 2024