Shillova (Gjilan)

fshat në Kosovë

Shillovë është një vendbanim në komunën e Gjilanit, Kosovë.

Shillovë
Fshat
Vendndodhja
Shillovë is located in Kosova
Shillovë
Shillovë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Gjilan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 533 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 28′ 46″ Veri

21° 29′ 44″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto