Reti është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Reti
Fshat
Vendndodhja
Reti is located in Kosova
Reti
Reti
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 9″ Veri

20° 42′ 7″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto