Celinë është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Celinë
Fshat
Vendndodhja
Celinë is located in Kosova
Celinë
Celinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 346 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 16″ Veri

20° 37′ 47″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto