Zoçishti

fshat të Kosovë

Zoçisht është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Zoçisht
Fshat
Vendndodhja
Zoçisht is located in Kosova
Zoçisht
Zoçisht
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 22′ 31″ Veri

20° 42′ 8″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto