Çifllaku (Rahovec)

fshat në Kosovë

Çifllak është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Çifllak
Fshat
Targat07

DemografiaRedakto

Ka rreth 2000 banorë edhe me shum se 350 shtepi.

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto