Retia e Poshtme

fshat në Kosovë

Reti e Poshtme është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Reti e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Reti e Poshtme is located in Kosova
Reti e Poshtme
Reti e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 350 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 19′ 30″ Veri

20° 41′ 43″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto