Ballanca (Viti)

fshat në Kosovë

Ballancë është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Ballancë
Fshat
Vendndodhja
Ballancë is located in Kosova
Ballancë
Ballancë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 575 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 44″ Veri

21° 21′ 55″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto