Kabashi (Viti)

fshat në Kosovë

Kabash është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Kabash
Fshat
Emri i banorëveKabashas
{{{postal_code_type}}}
6100
Targat06

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto