Stublla e Poshtme

fshat në Kosovë

Stubllë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Stubllë e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Stubllë e Poshtme is located in Kosova
Stubllë e Poshtme
Stubllë e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 17″ Veri

21° 27′ 9″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto