Goden është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Goden
Fshat
Vendndodhja
Goden is located in Kosova
Goden
Goden
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 845 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 19′ 54″ Veri

21° 28′ 1″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto