Keçekolla

fshat në Kosovë

Keçekollë është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Keçekollë
Fshat
Fshati Keçekollë
Fshati Keçekollë

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto