Zllash është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Zllash
Fshat
Vendndodhja
Zllash is located in Kosova
Zllash
Zllash
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Prishtinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 54″ Veri

21° 20′ 17″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto