Balaj është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Balaj
Fshat
Vendndodhja
Balaj is located in Kosova
Balaj
Balaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 552 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 26′ 55″ Veri

21° 10′ 31″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto