Doganaj (Ferizaj)

fshat në Kosovë

Doganaj është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Doganaj
Fshat
Vendndodhja
Doganaj is located in Kosova
Doganaj
Doganaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 553 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 54″ Veri

21° 9′ 10″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto