Kodrion (Ferizaj)

fshat në Kosovë

Kodrion është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrat Kosinë dhe Shkodrion.

Kodrion
Kosinë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto