Nerodima e Epërme

fshat në Ferizaj, Kosovë

Nerodime e Epërme është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Nerodime e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Nerodime e Epërme is located in Kosova
Nerodime e Epërme
Nerodime e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 22′ 14″ Veri

21° 4′ 43″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto