Burrniku

fshat në Kosovë

Burrnik është një Fshat në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Burrnik
Fshat
Vendndodhja
Burrnik is located in Kosova
Burrnik
Burrnik
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 781 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 18′ 8″ Veri

21° 6′ 29″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto