Glloboçica

fshat në Maqedoni

Glloboçicë, (maqedonisht: Глобочица/Globočica) është fshat në komunën e Strugës, Maqedoni.

Glloboçicë
Глобочица
Fshat
Globočica 01.JPG
Popullsia
 • Gjithsej0


DemografiaRedakto

Sipas regjistrimit të popullsisë së viti 2002, fshati është pa banorë.[1]Shih edheRedakto

Liqeni i Glloboçicës

BurimetRedakto

  1. ^ Regjistrimi Kombëtar i Maqedonisë, 2002 (sipas etnitetit, gjinisë, përkatësisë fetare, dhe gjuhës) Stampa:Mk Transclusion error: {{En}} is only for use in File namespace. Use {{lang-en}} or {{in lang|en}} instead.