Kçiqi i Vogël

fshat në Kosovë

Kçiq i Vogël është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë.

Kçiq i Vogël
Fshat
Vendndodhja
Kçiq i Vogël is located in Kosova
Kçiq i Vogël
Kçiq i Vogël
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Mitrovicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 617 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 52′ 22″ Veri

20° 54′ 8″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto