Shupkoci

fshat në Kosovë

Shupkoc është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Sylan dhe Shpat.

Shupkoc
Shpat
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto