Klina e Mesme

fshat në Kosovë

Klinë e Mesme është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Klinë e Mesme
Fshat
Vendndodhja
Klinë e Mesme is located in Kosova
Klinë e Mesme
Klinë e Mesme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Drenicë
Lartësia 625 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 5″ Veri

20° 46′ 45″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto