Prekazi i Poshtëm

fshat të Kosovë

Prekaz i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Prekaz i Poshtëm
Fshat
{{{postal_code_type}}}
41000
Targat02

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto