Kuçica (Skënderaj)

fshat në Kosovë

Kuçicë është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kuçlinë.

Kuçicë
Kuçlinë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto