Klina e Poshtme

fshat në Kosovë

Klinë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Klinë e Poshtme
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto