Bellopoja (Burim)

fshat në Kosovë

Bellopojë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Grunajë.

Bellopojë
Grunajë
Fshat
Vendndodhja
Bellopojë is located in Kosova
Bellopojë
Bellopojë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 546 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 46′ 26″ Veri

20° 33′ 56″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto