Gjurakoc është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Gjurakoc
Fshat
Vendndodhja
Gjurakoc is located in Kosova
Gjurakoc
Gjurakoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 43′ 32″ Veri

20° 28′ 19″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto