Mojstiri (Burim)

fshat në Kosovë

Mojstir është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Mojstir
Fshat
Vendndodhja
Mojstir is located in Kosova
Mojstir
Mojstir
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 593 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 48′ 1″ Veri

20° 32′ 34″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto