Drejë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Drejë
Fshat
Vendndodhja
Drejë is located in Kosova
Drejë
Drejë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 41′ 34″ Veri

20° 31′ 26″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto